Mikulás buli a Széchenyi Caféban

2016. december 7-én este a Partiscon diákkör lelkes tagjai nagy mulatságot rendeztek a tanszékünk oktatói és tanulói számára. A Mikulás nevével fémjelzett esten volt minden, ami jó: móka, kacagás, vetélkedők, szaloncukor és persze sör elegendő mennyiségben. Az összegyűlt népet négy csapatra osztották, majd elkezdődhetett a játék. A csapatoknak különböző feladatokban kellett helytállniuk, melyet a tanári kar által alkotott zsűri pontozott. Az első feladat nem volt más, mint hogy bekötött szemmel kellett felismerni a leleteket, amin a csapatok tagjai egészen jól szerepeltek. Kissé nagyobb falat volt számukra a következő feladat, amikor régészeti fogalmakat kellett elmutogatniuk, ám legtöbben ezt is sikerrel teljesítették. A harmadik feladat során viszont nem maradt torok szárazon, ugyanis sört kellett legurítani versenyben. Végül a tanszék logóját kellett újratervezni a felkínált eszközök segítségével.