Tanulmánykötettel köszöntöttük oktatóinkat

Megjelent monográfia-sorozatunk legújabb kötete, Új nemzedék. A szegedi Régészeti Tanszék tehetséggondozásának elmúlt évtizedei. Ünnepi kötet B. Tóth Ágnes, Kulcsár Valéria, Vörös Gabriella és Wolf Mária tiszteletére címmel.

2018 tavaszán tanszékünk Új generáció – A szegedi Régészeti Tanszék tehetséggondozásának elmúlt évtizedei címmel konferenciát szervezett. Rendezvényünknek az volt a célja, hogy tanszékünk négy oktatójának, B. Tóth Ágnesnek, Kulcsár Valériának, Vörös Gabriellának és Wolf Máriának ezúton is megköszönjük az eddigi áldozatos munkáját, a tehetséggondozásban folytatott kiemelkedő tevékenységét.

A konferencián elhangzott előadásokból készült tanulmányokat és a szekcióelnökök tanulmányait a Dél-alföldi Régészeti Egylet támogatásával adtuk ki egy köszöntő kötetben.

A kötet tartalmának megtekintése